اپلیکیشن کتابخوان نبا
اپلیکیشن کتابخوان نبا

اپلیکیشن نبأ

 

farsinaba.jpg

 

با هدف توجه به ذائقه مخاطب، بهره گیری از تمامی بسترهای موجود در نشر حداکثری محتوا در حوزه معارف اهل بیت (علیهم السلام) و ایجاد محدودیت های مختلف از جمله ویروس منحوس کرونا، تولید اپلیکیشن کتابخوان نبأ آغاز و اکنون قابل بهره برداری می باشد.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن نبأ می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 

 1. قابلیت چند زبانه

اپلیکیشن در فاز اول به پنج زبان در 765 جلد (انگلیسی 126 جلد ـ فرانسه 62 جلد ـ ترکی استانبولی 158 جلد ـ فارسی 201 جلد عربی 218 جلد) منشورات خود را به مخاطب محترم عرضه می نماید.

 1. دریافت نظرات مخاطبین در خصوص محتواها

به منظور ارتقای سطح کیفی محتواها از طریق دریافت نظرات مخاطبین، این امکان در اپلیکیشن فراهم است تا کاربران نسبت به محتواها نظرات خود را بیان نمایند.

 1. جستجو های مختلف

این قابلیت در نبأ فراهم است تا مخاطب بر اساس نام کتاب، نام نویسنده و سایر مشخصات کتاب را جستجو نماید. ضمن اینکه در متن هر کتاب مخاطب این امکان را دارد تا جستجو های مختلف را انجام دهد.

 1. پشتیبانی از انواع لاگین

یکی از مهمترین بخش‌های هر نرم افزاری امکان ورود کاربران مختلف با فرهنگ‌ها و آداب رسانه‌ای مختلف به آن است. در بخشی از کشورها ورود افراد با فیس بوک و در بخشی دیگر از مناطق جغرافیایی ورود با گوگل مرسوم است. در هر صورت کلیه روش‌های ورود به نرم افزار اعم از گوگل، فیس بوک، یوزر پسورد و پیامک در این سامانه پشتیبانی می‌شود.

 1. امکان ورود کاربر با دسترسی‌های مختلف

از مهمترین دسترسی‌های یک نرم‌افزار امکان ورود محدود و مهندسی شده کاربران مختلف (از نظر جنسیت، سن، قشر و غیره) با سطوح دسترسی متفاوت به یک نرم افزار است که در این سامانه این دسترسی و امکان به خوبی تعریف شده است.

 1. نشر محتوا در قالب های مختلف

یکی از قابلیت‌های نرم افزار ارائه فایل های تصویری(مانند کلیپ و موشن گرافیک) ، صوتی(مانند کتب صوتی) ، گالری تصاویر و اطلاع رسانی در بخش مدیا و رسانه‌ای نرم افزار. در این بخش عکس‌ها و فیلهایی که به سامانه بارگذاری می‌شود به صورت خودکار توسط داشبورد ریسایز و کراپ می‌شود.

 1. تعدد سبک نمایش

یکی دیگر از ویژگی‌ها وجود 15 نوع سبک نمایش برای محتواهایی است که در سامانه قرار داده می‌شود.

 1. امکان کامنت گذاری متنی

درج نظر ذیل هر محتوا و امکان امتیاز دهی، لایک، گزارش خطا، پاسخ دهی روی هر کامنت، امتیاز به هر کاربر در بخش‌های متعدد ممکن است.

 1. امکان لینک دهی

این امکان در اپلیکیشن وجود دارد که به بیرون و از بیرون به اپ و به وب‌سایت‌های مختلف، به یک محتوا درون اپ و ... وجود دارد. امکان اتصال به شبکه‌های اجتماعی، یا لینک کردن یک بنر یا محتوا به شبکه‌های اجتماعی از دیگر ویژگی های سامانه است.

 1. قابلیت آفلاین

مخاطب تمامی محتواهای دریافت شده یا مرور کرده خویش را بصورت آفلاین میتواند بهره برداری نماید.برای دانلود اینجا کلیک کنید

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

 • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
 • 88950827 (0098-21)
 • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
6-5=? کد امنیتی