معاون علمی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منصوب شد

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با صدور حکمی حجت الاسلام دکتر فرمانیان را به عنوان معاون علمی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت (ع) منصوب کرد.

 معاون علمی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منصوب شد

 آیت الله «رضا رمضانی» با صدور حکمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر «مهدی فرمانیان» را به عنوان معاون علمی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منصوب کرد و از خدمات حجت الاسلام و المسلمین «احمد احمدی تبار» قدردانی کرد.

متن حکم دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به شرح زیر است:

باسمه تعالی

حجت الاسلام جناب آقای دکتر فرمانیان دام توفیقه

با عنایت به فضل الهی و نظر به سوابق ارزشمند علمی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان معاون علمی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام) منصوب می نمایم.

امید است در راستای ماموریت چشم انداز و اهداف مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام) و سیاستهای معاونت فرهنگی با رویکردی تحول گرا، برنامه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و فضای مجازی را در راستای اعتلای مکتب و ارتقای پیروان اهل بیت علیهم السلام سازماندهی و تقویت نمایید.

تاکید بر تحقیق و ترجمه مساله محور، استفاده از ظرفیت های داخل مجمع، تاکید بر کیفی سازی محصولات توسعه همکاری های آموزشی پژوهشی با مراکز علمی تحقیقاتی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور هدایت و حمایت از کانون ها و فعالیت های فرهنگی پیروان اهل بیت (علیهم السلام) استمرار نقاط قوت فعالیت های گذشته رصد و مطالعه محیطی گروه های هدف و برنامه ریزی متناسب با مناسبات بومی و فرهنگی از جمله سیاست هایی است که انتظار می رود در دستور کار قرار گیرد.

امید است با رعایت تقوای الهی و رویکرد مدیریت جهادی و تحول آفرین و با استفاده از همه ظرفیت ها در تحقق اهداف متعالی مجمع با رعایت صرفه جویی و حداکثر تعامل و هم افزایی با معاونت ها و مجموعه های پیرامونی در حسن اجرای ماموریت های محوله موفق و موید باشید.

همچنین از تلاش های مجدانه و مخلصانه حضرت حجت الاسلام و المسلمین احمدی تبار صمیمانه تشکر می کنم و از خداوند متعال توفیق روز افزون ایشان و شما را خواستارم.

رضا رمضانی

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
6*7=? کد امنیتی